Loading
Ładuję...

O mnie

Witaj, nazywam się Michał Czaus. Jestem prawnikiem specjalizującym się w kryptowalutach, FinTech’ach oraz branży e-commerce.

W 2015 roku ukończyłem, z wynikiem bardzo dobrym, studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego, broniąc pracy magisterskiej z tematyki przestępczości zorganizowanej z naciskiem na przestępczość gospodarczą.

Posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w największych korporacjach, najczęściej liderach swoich branż. Współpracowałem między innymi z Havas, TVN, Mondelez czy Euronet.

Od 2015 roku zajmuje się rozwojem własnych projektów, a w szczególności inwestuję w kryptowaluty (w tym ICO).

Moja przygoda z prawem nowych technologii rozpoczęła się niesztampowo, kiedy to w 2000 roku zacząłem przeglądać magazyn „Internet”. Po kilku latach, w 2004 roku stworzyłem pierwszą własną stronę internetową, na której udostępniłem miejsce w celu zamieszczenia treści o charakterze reklamowych (Google Adsense). Od tamtej pory stworzyłem kilkadziesiąt serwisów, sklepów i aplikacji, które sprzedałem lub utrzymuje w portfolio do dzisiaj, zapewniając sobie dochód pasywny.

Przez ponad 6 lat poznawałem rynki, giełdy, sposoby bezpiecznego inwestowania i pomnażania kapitału bez nadmiernej straty, a także całej obsługi wokół inwestycyjnej (konta, giełdy, aplikacje). To z kolei pozwoliło mi zdobyć wiedzę na temat  sprawdzonych i bezpiecznych metod inwestowania w „cyfrowy pieniądz”.

Moją wiedzą i doświadczeniem chce podzielić się także z Tobą.

W ramach współpracy oferuję m.in. następujące usługi:

– doradztwo prawne i transakcyjne;

– pomoc w zakresie bezpiecznego obrotu kryptowalutami;

– przygotowywanie umów i opinii;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.