Loading
Ładuję...

O mnie

Witaj, nazywam się Michał Czaus. Jestem prawnikiem specjalizującym się w kryptowalutach, FinTech’ach oraz branży e-commerce.

W 2015 roku ukończyłem, z wynikiem bardzo dobrym, studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego, broniąc pracy magisterskiej z tematyki przestępczości zorganizowanej z naciskiem na przestępczość gospodarczą.

Posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w największych korporacjach, najczęściej liderach swoich branż. Współpracowałem między innymi z Havas, TVN, Mondelez czy Euronet.

Od 2015 roku zajmuje się rozwojem własnych projektów, a w szczególności inwestuję w kryptowaluty (w tym ICO).

Moja przygoda z internetem rozpoczęła się niesztampowo, kiedy to w 2000 roku zacząłem przeglądać magazyn „Internet” do którego były dołączone strony internetowe nagrane na płytach CD. Po kilku latach, w 2004 roku stworzyłem pierwszą własną stronę internetową, na której udostępniłem miejsce na reklamy Google Adsense. Od tamtej pory stworzyłem kilkadziesiąt serwisów, sklepów i aplikacji, które sprzedałem lub utrzymuje w portfolio do dzisiaj, zapewniając sobie dochód pasywny.

Po internecie przyszedł czas na kryptowaluty. Od 2015 roku nieustanie poznaje rynki, giełdy, sposoby bezpiecznego inwestowania i pomnażania kapitału bez nadmiernej straty, a także całej obsługi wokół inwestycyjnej (bankowość, giełdy, aplikacje). To z kolei pozwoliło mi zdobyć wiedzę na temat sprawdzonych i bezpiecznych metod inwestowania w „cyfrowy pieniądz”.

Moją wiedzą i doświadczeniem chce podzielić się także z Tobą.

W ramach współpracy oferuję m.in. następujące usługi:

– doradztwo prawne i transakcyjne;

– pomoc w zakresie bezpiecznego obrotu kryptowalutami;

– pomoc w odzyskaniu środków z nieuczciwych giełd lub projektów ICO;

– przygotowywanie umów i opinii.

 

Potrzebujesz pomocy?

Czekam na kontakt w każdej sprawie i z każdym problem. Pamiętaj, im szybciej zaczniemy pracować nad Twoim problemem tym wyższa szansa na pomyślne rozwiązanie.

Tel: 798 005 007
Mail: [email protected]