Loading
Ładuję...

O mnie

Witaj, nazywam się Michał Czaus i od 8 lat jestem prawnikiem specjalizującym się wMichał Czaus prawnik kryptowalutach, e-commerce oraz FinTech’ach. Jako zwolennik pozasądowego rozwiązywania konfliktów jestem również certyfikowanym mediatorem w sporach cywilnych i gospodarczych wpisanym na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

W 2015 roku ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego, broniąc pracy magisterskiej z tematyki przestępczości zorganizowanej z naciskiem na przestępczość gospodarczą oraz komputerową.

Łączę unikalną wiedzę praktyczną dotyczącą inwestowania w kryptowaluty ze znajomością przepisów prawa oraz zarządzenia procesem wdrażania i prowadzenia projektów, z uwzględnieniem lokalnych regulacji prawnych.

Posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w największych korporacjach, najczęściej liderach swoich branż. Współpracowałem między innymi z firmami takimi jak: Havas, TVN, Mondelez czy Euronet Polska.

Od 2016 roku pomagam moim Klientom dzieląc się wiedzą związaną z inwestowaniem w kryptowaluty oraz sposobami na zminimalizowanie ryzyka z tym związanego. Ponadto zajmuje się rozwojem projektów digital, ale przede wszystkim inwestuję w kryptowaluty (w tym ICO).

Prywatnie jestem miłośnikiem samochodów marki BMW, historii (zwłaszcza USA oraz II W.Ś.) oraz zapalonym rowerzystą.

Moją wiedzą i doświadczeniem chce podzielić się także z Tobą.

W ramach współpracy oferuję m.in. następujące usługi:

– doradztwo prawne i transakcyjne;

– pomoc w zakresie bezpiecznego obrotu kryptowalutami;

– pomoc w odzyskaniu środków z nieuczciwych giełd lub projektów ICO;

– mediacja sądowa i pozasądowa;

– przygotowanie umów i opinii.

Skontaktuj się ze mną!

Czekam na kontakt w każdej sprawie i z każdym problem. Pamiętaj, im szybciej zaczniemy pracować nad Twoim problemem tym wyższa szansa na pomyślne rozwiązanie.

Tel: 798 005 007
Mail: [email protected]